Justyna Faliszek – wizażystka-stylistka, psycholog, trener z przeszło 6-letnim doświadczeniem. Wykładowca stylizacji, analizy kolorystycznej i psychologii wizerunku w szkole wizażu i stylizacji Maquillage Art w Rzeszowie. To tak jednym zdaniem :).

Wyrastałam pod okiem utalentowanych krawcowych i miejscowych elegantek – mojej mamy i babci. Z dzieciństwa pamiętam leciwe żurnale z wykrojami, szycie sukienek dla lalek, biżuterię z czegokolwiek (dosłownie, czegokolwiek) i mamę malującą się o poranku. Z natury nieśmiała i introwertyczna, zawsze byłam niezwykle ciekawa ludzi, ich historii. Już w wieku 15 lat postanowiłam, że skończę studia psychologiczne.

Przez własne kompleksy, zaczęłam interesować się makijażem. Szybko odkryłam w tym życiową pasję, a w twarzy płaszczyznę do artystycznej ekspresji. Dzięki temu rozpoczęła się moja współpraca z fotografami. Niebawem zaczęłam też stylizować modelki do zdjęć. „Po drodze” zdobyłam wykształcenie w tym kierunku, a dziś pracuję jako stylistka, pomagam klientom i przekazuję swoją wiedzę i doświadczenie dalej.

Postrzegam życie jako pasmo szans, które trzeba dostrzec i wykorzystać. Miałam szczęście spotkać na swojej drodze mądrych doradców, którzy wręcz przypadkowym stwierdzeniem “otwierali mi oczy”.  To są właśnie szanse. Dopiero przez przypadkową rozmowę i (w zasadzie oczywisty) pomysł na połączenie psychologii z kreowaniem wizerunku, odnalazłam coś więcej – klamrę dla najważniejszych zainteresowań i pasji, oś wokół której klaruje się wizja mojej kariery. I szczęście w samorealizacji. Moje dalsze doświadczenia i poszukiwania pozwoliły mi poznać siłę coachingu i personal branding. W mojej pracy postrzegam wygląd jako lustro przeżyć wewnętrznych. Klientom pomagam odkryć, uporządkować i zrozumieć siebie, by mogli do tego stworzyć czytelny, współpracujący z nimi wizerunek, styl.

Współpracuję z wysokiej klasy specjalistami, moje prace doczekały się publikacji ( Viva!, Vogue.it, Institute Magazine, HUF, Confashion Magazine, Elegant Magazine). W portfolio mam sesje reklamowe i wizerunkowe dla artystów i ludzi biznesu. Od lat bloguję o wizerunku i modzie, chociaż same blogi się zmieniają (aktualnie prowadzę blog Fashavable.com). Wyszlifowałam doświadczenie samouka  i z wyróżnieniem ukończyłam Międzynarodowe Studium Dziewulskich na kierunku wizaż-stylizacja. Po rocznej edukacji uzyskałam kompetencje trenerskie. Skończyłam z wyróżnieniem studia magisterskie na kierunku psychologia (KUL, z pracą nt. związków obrazu ciała z samooceną i nadzieją na sukces.

Zapisz